29 March 2024

Инженер из Кривого Рога, который создател беспилотник

Related

Трендовые модели мужских курток

В мужской моде куртки занимают важное место. Они являются...

Особенности норковых шуб

Шубы из натурального меха, такие как норковые никогда не...

Распространенные проблемы Samsung S8+: и их решение

Смартфон - неотъемлемая часть повседневной жизни каждого криворожанина. По...

Что такое тюнинг автомобиля и для чего он нужен?

На протяжении многих лет тюнинг авто пользуется огромной популярность...

Архангородский Зиновий Семенович-выдающийся спортсмен и тренер

Архангородский Зиновий Семенович являлся человеком, который внес огромный вклад...

Share

З початку повномасштабної війни росії проти України, багато жителів країни почали допомагати ЗСУ. Багато хто збирав кошти для купівлі необхідного обладнання, хтось допомагав із продуктами, а хтось із речами. Були у Кривому Розі і справжні інженери, які своїми розробками дуже допомагали захисникам України. Серед таких людей інженер Михайло Дронов, який із початку повномасштабної війни переїхав із Харкова до Кривого Рогу. Він створив розвідувальний безпілотник під назвою “SkyNet”. Завдяки розробці Михайла Дронова, українці матимуть змогу отримувати інформацію цілодобово, зокрема перехоплювати “Шахидів” та “Орланів”. Далі на ikryvorizhets.com.  

Про розробника безпілотника

Михайло Дронов має відповідну освіту для розробки безпілотників. В юності він закінчив Харківський авіаційний інститут, тому є спеціалістами у галузі розробки та виробництва авіаційної та космічної техніки. Крім цього, Михайло Дронов у юні роки став чемпіоном світу з авіамоделізму. Займався конструюванням власного літака, але через військові дії, брак матеріалів і дуже важкий доступ до всіх технологій, проект був припинений. У 2022 році Михайло Дронов взявся за новий проект – розробку безпілотника “SkyNet” для ЗСУ.

Проект розробки безпілотника “SkyNet” є масштабною розвідувальною мережею, яка працює з дронами-камікадзе. За розробку таких безпілотників Дронов взявся з тієї причини, що вони просто потрібні захисникам України, оскільки це необхідно проводити регулярно і в досить великих масштабах. А розробка Михайла Дронова дає змогу це робити. Окрім цього, розроблений безпілотник інженера Дронова має величезні переваги над квадрокоптерами, які зазвичай застосовували ЗСУ. Переваги безпілотника “SkyNet” полягають в тому, що його система безпосередньо заснована на будові літака, отже, у безпілотників політ більш тривалий, він літає на великі дистанції і набагато вище.

На етапі розробки Михайло Дронов не розголошував усі деталі проекту, оскільки він є військовою таємницею. Всю інформацію про хід розробки безпілотника Михайло Дронов доповідав декільком людям з державних органів. Про це писали на сайті dev.ua.

Безпілотник “SkyNet” Михайла Дронова

З початку повномасштабної війни Росії проти України Михайло Дронов переїхав до міста Кривого Рогу, де активно зайнявся розробкою безпілотника. Розробка Михайла Дронова здатна здійснювати перехоплення “Шахидів” та “Орланів”, які запускають російські терористи. Над безпілотником “SkyNet” були проведені всі необхідні випробування. Під час випробувань безпілотник вдалося розігнати до ста кілометрів на годину лише за 2,5 секунди. Це був чудовий результат, який був можливий завдяки новому та сучасному двигуну безпілотника.

Михайло Дронов прагнув створити унікальну модель безпілотника, яка мала б три головні модифікації:

  • розвідник, який зміг би літати на максимальну відстань у 25-35 кілометрів;
  • камікадзе;
  • літак-бомбардувальник.

Тестовий безпілотник SkyNet Михайла Дронова запускався з рук і має такі технічні характеристики:

  • максимальна швидкість – 199,44 км/рік;
  • прискорення – 0-100 км/рік за 2,5 сек, 0-200 км/рік за 10 сек;
  • швидкість підйому – 30 м/сек;
  • максимальна дальність польоту – 70 км;
  • корисне навантаження до 2 кг.

Житель Кривого Рогу Михайло Дронов усім серцем прагнув створити унікальний винахід, який би допоміг українським захисникам у боротьбі проти російських терористів.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.