Криворізькі кінологи показали майстерність та посіли перше місце на змаганнях

Вже декілька місяців поспіль Кривий Ріг приймає переселенців із...

Цікаві факти про Кривий Ріг

Кривий Ріг велике місто, яке має величезну та цікаву...

Share

У Кривому Розі пройшли змагання за звання кращого серед кінологів на яких військова частина 3011 Кривбасу посіла перше місце. Далі на ikryvorizhets.com.

Кривий Ріг дружньо зустрів кінологів зі своїми вірними друзями з Дніпра, Кременчука, Полтави. Усі вони взяли участь у боротьбі за звання кращого кінолога центрального оперативно-територіального об’єднання. Брали участь і гвардійці Криворіжжя – військова частина 3011 Національної гвардії.

кінологи

Боротьба проходила впродовж трьох днів, а саме з 21 по 24 вересня на базі 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського. Кінологи-гвардійці з п’яти міст України позмагалися за першість та продемонстрували свою майстерність не тільки як військових,  й як дресувальників. Адже, невід’ємними учасниками змагань були собаки. Результати у вигляді балів зараховували гвардійцям в особистому та командному заліках.

Кінологи та їх службові собаки протягом протистояння показали вміння виконувати прийоми загального і спеціального курсу дресирування, а саме розшукувати й затримувати осіб, що можуть являтися злочинцями, проявляти зброю і вибухівку, а також долати смугу перешкод та показувати навички слухняності.

кінологи

Боротьба для наших земляків закінчилася перемогою. Таким чином, гвардійці-кінологи посіли перше місце та стали кращими серед інших. Вони показали свою майстерність виховання та дресирування псів, які демонстрували дисциплінованість та вмілість поратися з різноманітними завданнями.

До того ж, іншими призерами стали нацгвардійці Полтави – військова частина 3052, вони посіли друге місце. Третіми стала команда Дніпра – військова частина 3054.

Усіх переможців, що показали найкращі результати у якості нагород отримали кубки, дипломи та медалі. Більш того, для всіх учасників підготували окремі подарунки – солодощі  від ТМ Josera.