26 Червня 2022

Спортсменка з Кривого Рогу стала бронзовим призером чемпіонату Європи зі стрільби

Related

Діяльність криворізького театру ім. Т.Г. Шевченка у роки Другої світової війни

Криворізький театр ім. Шевченка вперше підняв завісу перед глядацьким...

Як переселенка із Нової Каховки підтримує дітей, що пережили жахи війни?

Вже декілька місяців поспіль Кривий Ріг приймає переселенців із...

Цікаві факти про Кривий Ріг

Кривий Ріг велике місто, яке має величезну та цікаву...

Share

У Польщі у місті Вроцлав стартували змагання зі стрільби з пневматичної зброї. У складі української жіночої команди виступає  і криворожанка Вікторія Рибалова, пише іkryvorizhets.com.

Як повідомляють на сторінці Федерації України зі стрільби, виступ українок у перший день змагань був успішним. Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко та Валентина Гончарова перемогли у стрільбі по рухомій мішені з 10-ти метрової відстані, набравши в сумі 1672 очки, випередивши росіянок та вірменок.

2

Крім цього спортсменка з Кривого Рогу Вікторія Рибовалова стала бронзовим призером з цієї вправі в особистому заліку.

Це не перші нагороди криворізької спортсменки. У липні минулого року у складі української збірної вона завоювала золото чемпіонату Європи зі стрільби з гвинтівки, а також золото в особистому заліку.

Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї проходитиме до 3 березня.