У Кривому Розі відбувся чемпіонат з бойового самбо серед військовослужбовців

Вже декілька місяців поспіль Кривий Ріг приймає переселенців із...

Цікаві факти про Кривий Ріг

Кривий Ріг велике місто, яке має величезну та цікаву...

Share

У Кривому Розі пройшов чемпіонат з бойового самбо серед військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання. Змагання гостинно приймав спортивний клуб «Молодість», пише ikryvorizhets.com.

За призові місця змагалися військовослужбовці 9-ти військових частин Центрального ОТО. Загалом у першості взяли участь більше сорока самбістів з 6-ти міст України. Були представлені Кривий Ріг, Дніпро, Павлоград, Енергодар, Кременчук і Полтава.

11

У загальнокомандному заліку військовослужбовці військової частини 3011 Кривого Рогу стали золотими призерами змагань, залишивши позаду суперників з інших полків та бригад.

Слід зазначити, що у 1-й групі змагань нацгвардійці 21-ої окремої бригади імені Петра Калнишевського Кривого Рогу теж стали найращими. У напруженій боротьбі наші самбісти посіли перше місце, обійшовши суперників з Павлограду з в/ч 3024 та військовослужбовців частини 3036 з Дніпра.

У змаганнях учасників 2-ї групи перемогу здобули представники з Кременчука, срібними призерами стали самбісти команди 3054 з Дніпра. Бронза дісталася військовослужбовцям дніпровської частини  № 3006.

11

Організатори змагань виразили слова вдячності суддям криворізької Федерації бойового самбо за допомогу у  проведенні чемпіонату, а також  за справедливе і неупереджене оцінювання поєдинків учасників чемпіонату.

Спортсмени, які показали найкращі результати на чемпіонаті з бойового самбо серед частин Центрального ОТО, будуть представляти об’єднання на чемпіонаті серед підрозділів Національної гвардії, які відбудуться у травні 2020 року.

4

Нагадаємо, що нацгвардійці з Кривого Рогу стали також переможцями чемпіонату по дзюдо серед частин Центрального ОТО, який проходив у січні цього року у Дніпрі. Криворізькі дзюдоїсти вибороли “золото” чемпіонату, обійшовши суперників з 9-ти команд.